Regulamin

POSTANOWIENIA WSTĘPNE

* Sprzedający: Kavrila Katarzyna Zalewska, NIP: 123-117-30-66, Regon: 146294014 z siedzibą przy ul. Staszica 42/19, 05-500 Piaseczno.

* Dokonanie zakupu przez drogą elektroniczną jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich postanowień niniejszego Regulamin.

* Sprzedający nie jest płatnikiem Vatu. Wszystkie ceny podane są w PLN. Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki.

* Informacja o cenie podana będzie drogą e-mailową.

* Zamówienia są przyjmowane przez drogą mailową.

* Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.

* Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub rachunek (na życzenie klienta).

* Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje potwierdzenie e-mail o jego przyjęciu.

PŁATNOŚĆ / DOSTAWA

Płatności można dokonać:
- przelewem konto Ing Bank Śląsk S.A.: 74 1050 1025 1000 0092 3078 8417
- przekazem pocztowym.
- za posrednictwem PayPal - katarzyna1225@gmail.com

* Płatność należy dokonać w terminie 5 dni od daty zamówienia.

* Koszty transportu pokrywa klient.

* Zamówienia na terenie Polski wysyłane są za pośrednictwem:
- poczty polskiej - przedpłata na konto - 10 PLN
- paczkomaty inpost - przedpłata na konto - 12 PLN
- firmy kurierskiej -  przedpłata na konto - 15 PLN

* Zamówienia zagraniczne - wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej - polecona priorytetowa za potwierdzeniem odbioru z przedpłatą na konto - od 30 do 40 PLN.

* W przypadku braku otrzymania wpłaty w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia (przy wpłacie na konto lub płatności przelewem) zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

* Kupując kilka produktów za wysyłkę płacą Państwo tylko raz.

* Zamówienia wysyłam w terminie 3-30 dni roboczych od dnia wpływu należności na konto.

* W przypadku gdy czas realizacji zamówienie może ulec wydłużeniu, Kupujący zostanie natychmiast o tym poinformowany w formie email.

* Nie ma możliwości osobistego odbioru zamówienia.


ZWROTY

* Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. nr 22 poz. 271 z późn. zm.). Kupujący może zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podania przyczyny zwrotu. Kupujący ponosi koszt przesyłki zwrotnej.

* Pieniądze za zakupiony towar zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych od momentu otrzymaniu przesyłki ze zwróconym towarem.

* Zwrócony przedmiot musi być zupełnie nowy, nie noszony, nie uszkodzony w oryginalnym opakowaniu. Koszt wysyłek nie podlega zwrotowi.Wszystkie zwroty należy wysyłać na adres który będzie podany.

* Paczki za pobraniem nie będą odbierane!

* Nie istnieje możliwość zwrotu biżuterii wykonanej specjalne na zamówienie, w tym: "zamów podobne", "kolczyki dostępne na zamówienie...", itp. (zgodne z art. 10 ustęp 3 punkt 4 ustawy z dnia 2 marca 2000r., Dz. U. z dnia 31 marca 2000r., nr 22, poz.271).


REKLAMACJE I GWARANCJA

* Jeśli otrzymany towar jest niezgodny z opisem bądź posiada wadę, o której nie wspomniano w opisie, należy w ciągu 14 dni złożyć reklamację.

* Kupujący ma prawo żądać doprowadzenia reklamowanego produktu do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę, albo wymianę. Jeśli nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się obniżenia ceny, albo może odstąpić od umowy W celu złożenia reklamacji należy:
- zawiadomić o zamiarze złożenia reklamacji przy pomocy poczty elektroniczne,
- dostarczyć reklamowany towar na adres wskazany przez sprzedawcę.

* Wymianom i zwrotom nie podlegają również przedmioty objęte promocją lub wyprzedażą.


WYMIANA BIŻUTERII

Istnieje możliwość wymiany biżuterii po wcześniejszym ustaleniu tego faktu drogą mailową. Termin oraz sposób wymiany ustalamy indywidualnie wyłącznie mailowo katarzyna1225@gmail.com


PRAWO AUTORSKIE

* Wszystkie wzory biżuterii znajdujące się na stronie należą do Katarzyny Zalewskiej, która nie wyraża zgody na ich powielanie i rozpowszechnianie.

* Zdjęcia i grafika prezentowane prace stanowią wyłączną własność Katarzyny Zalewskiej (podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2000r., Nr 80, poz. 904, z późn. zm.).

* Kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody autora jest zabronione. Żadna część niniejszej strony internetowej nie może być rozpowszechniana, zarówno w publikacjach elektronicznych (w tym również na innych stronach WWW) jak i w formie drukowanej, bez pisemnej zgody Katarzyny Zalewskiej.


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

* Dane osobowe i adresowe podawane  przy składaniu zamówienia są przechowywane i przetwarzane przez drogą mailową jedynie w celu realizacji zamówień i utrzymania kontaktu z klientami.

* Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Zobowiązujemy się do zachowania w tajemnicy danych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997r.

* Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych, w tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres: katarzyna1225@gmail.com.


Komentarze

Popularne posty